Jak to działa?

Na przygotowanie i wydrukowanie typowej książki potrzebujemy zwykle około miesiąca. Oznacza to, że w ciągu czterech tygodni od oddania materiałów do druku Twoja książka będzie gotowa. Może się to wydawać nieprawdopodobne, ale dzięki dobrej organizacji pracy naprawdę się to nam udaje!

Oto przebieg prac nad typową książką – w pięciu krokach:

Decydujesz o tym, jak ma wyglądać twoja książka. Wybierasz format, określasz nakład i uzgadniasz wszystkie szczegóły, korzystając z formularza wyceny.
Przygotowujemy wycenę i przesyłamy ją do akceptacji. Wiesz już, ile będzie kosztowało przygotowanie i wydrukowanie książki. Możesz przy tym liczyć na nasze doświadczenie. Pomożemy ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.
Przekazujesz materiały i wpłacasz na nasze konto ustaloną kwotę (zaliczkę).
Rozpoczynamy prace nad książką. Jesteś na bieżąco informowany o przebiegu prac, a w momencie ich zakończenia, tuż przed przekazaniem książki do drukarni, masz prawo wprowadzić ostatnie autorskie poprawki.
Drukujemy książki i wysyłamy przesyłką kurierską pod wskazany adres.

Na ogół konsultujemy się zdalnie – telefonicznie lub mejlowo. Jeśli jednak pojawi się potrzeba spotkania np. w celu osobistego przekazania materiałów, to spotkamy się w dogodnym miejscu i momencie.

Pamiętaj, że w każdej chwili jesteśmy do twojej dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i zrobimy wszystko, byś był zadowolony.